Srpen 2007

Geogr - photoshoot

30. srpna 2007 v 15:55 | Katie & Sanny |  PhotoshootingyDárečky pro Billa, Toma a Gustava...

30. srpna 2007 v 15:54 | Katie & Sanny |  Tak různě
Milí členové fanklubu!
Jak víte, před dveřmi brzo stojí 18.narozeniny Billa a Toma a stejně tak 19.narozeniny Gustava.
Mnoho z vás vypustilo své kreativitě také už volný průběh a udělali pěkné dárky, otázky, atd.
Abyste s těmito věcmi nezanikli a v každém případě u kluků pochodili, nabízíme vám předání pod vašim jménem.
Všechny dárky pošlete do 15.09.07 na uvedenou adresu:
Pia Butzin
Kurt Schumacher Ring 234
38444 Wolfsburg
A zaručujeme vám, že všechny vaše dárky půjdou k Billovi, Tomovi a Gustavovi! Prosím respektujte, že bereme jen dostatečně oznámkované balíky! Kromě toho by bylo pěkné, když by vaše věci nebyly příliš velkých rozměrů a nebyly z jednotlivých částí.
Při vyrábění vám přejeme hodně zábavy!
Váš fanklub tým.
zdroj: oficiální německý fanklub

2 photo Georga x))

30. srpna 2007 v 15:52 | Katie & Sanny |  Georg - fotky
Obrázek “http://i136.photobucket.com/albums/q194/saltywench/thus%20tagged/new222.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://i136.photobucket.com/albums/q194/saltywench/thus%20tagged/new224.jpg


yééé.. k sežrání..x))

30. srpna 2007 v 15:40 | Katie & Sanny |  Fotky mix
Tak tuhle fotku upo mhooc žeru <3 je nádherná!! x))
news


Twins..nemá to chybu..x))<3

30. srpna 2007 v 15:34 | Katie & Sanny |  Avatary, ikonky, signatury
Tak tohle prostě nemá chybu, ee!! <3 fakt je to bhoží ↓
(150x150, 59Kb)

Mega photka Billa

30. srpna 2007 v 15:23 | Katie & Sanny |  Bill - fotky
Sladká fotka..<3 tak klikněte na celej článek, abyste ji viděli, ptž je fáákt velká..xDD

Yam! 36/07

30. srpna 2007 v 15:21 | Katie & Sanny |  Časáky

Narozky dvojčat!! x))

30. srpna 2007 v 9:06 | Katie & Sanny |  Články+rozhovory
Mno mě osobně se strašně líbí, jak jsou z toho nadšený xDD a nějak se nám rozjeli, chlapci xDD ale ne, 18 je prostě 18...nj holky, z "našich" kluků už jsou normální muži...xDDDDDD
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem

To bude párty jejich života! 1.září oslaví Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi své 18.narozeniny. Datum, na které se obě mega hvězdy už věčně těší. V exkluzivním Bravo rozhovoru vypráví super-dvojčata, jak budou pařit - a co se teď všechno pro ně změní!
BRAVO: Těšíte se tak extrémně na své 18.narozeniny?
Bill:
Už 18 let se na to těšíme (směje se)! Jsou to vlastně nejdůležitější narozeniny. To byla vždycky tak dlouhá cesta. S přáteli a Tomem jsme vymýšleli plány, co potom budeme všechno dělat. Od nynějška je nám život otevřený. Ale 21 je taky ještě cool. V mnoha zemích se můžu až od chlastat teprve až od nich. (šklebí se)!
BRAVO: To zní, že si na vaší párty přejete opravdovou pařbu…
Bill:
Bude opravdu něco pít. A jsem tak rád, že k tomu také otevřeně smím něco říct. Dosud jsme měli vždycky stres, když jsme byli u něčeho přistiženi, co se v 16 nebo 17 nesmí dělat. Ačkoli tohle vlastně dělá každý mladistvý…
Tom: Jak to oslavím, bude u mě záviset na náladě. Neplánuju, že se totálně opiju. Ale na své 18ctiny si už můžete dělat, co chcete.
BRAVO: Máte už vaši narozeninovou párty naplánovanou?
Bill:
Budeme slavit 31.srpna. Máme najatý bar - místnost jen pro nás. Párty bude pod mottem "Casino Night". Protože se do casina může jít také konečně v 18cti. To shledáváme skvělým. Všichni by měli být elegantně oblečeni - s oblekem a tak. Jenom Tom ne, ten si chce oblíct černou teplákovou. Oblek už mám ale ve skříni. Místnost jsme si právě nechali vybavit - s cool pohovkou a tak.
BRAVO: Jaké bude menu?
Bill:
To právě ještě také plánuju. Zítra mám schůzku, kde smím všechno vyzkoušet. Rád bych tam měl fast-food, ale také thajské pochoutky. Spíše by to mělo být chutné jídlo. Lidé by neměli tu neměli nehybně sedět s nožem a vidličkou, ale vždycky udělat něco svěžího.

BRAVO: Kdo všechno potom přijde na vaši párty?
Bill:
Spíše se to koná v menším kruhu. Počítám okolo 50 lidí. Známí, příbuzní, přátelé a samozřejmě rodina.
BRAVO: Poslali jste už pozvánky?
Bill:
Ano, už jsme nechali něco navrhnout. Ale ještě jsem to neviděl. Myslím, že pozvánky jim přijdou do schránek až den po párty. Proto mám teď raději pozvání přes SMS.
BRAVO: Přijdou také známí přátelé?
Bill:
Nee, vůbec žádné jsme je u toho nechtěli. Oddělujeme soukromý život a povolání. Známé sice pár slavným lidí - ale není nikdo, se kterým by jsme se přátelili.
BRAVO: Co si k narozeninám přejete?
Tom:
Dobrá otázka! Jsme skutečně rádi, že nejsme pozváni. Nikdy nevíme, co máme někomu dát. Takže nemáme žádné přání. Hlavní věc je, že přijdou všichni lidi a bude zábava.
BRAVO: A co je s vašim řidičákem?
Bill:
Čas nám překřížil plány. Původně jsme chtěli na naše 18ctiny nastoupit a odjet. Doufáme, že se brzy dostaneme na řadu.
Tom: To taky doufám. Potom bychom také spontánně mohli navštěvovat naši rodinu a přátele.
BRAVO: Cítíte se už vlastně dospěle?
Tom:
Dospěle jsme se cítili už ve 13cti. To jsme stáli před diskotékou a říkali: "Pustě nás do dovnitř!" Byli jsme osamostatněni už dříve a nesli už vždycky hodně zodpovědnosti.
BRAVO: Je jinak něco, co teď chcete ještě bezpodmínečně udělat? Možná jít na striptýz?
Tom:
Na to jsem už také myslel. Jíst do striptýzového klubu mi připadá opravdu skvělé - do Reeperbahn, Červená míle v Hamburku, například. Ale bordel není nic pro mě. Nechci přece platit za sex, když ho dostanu zadarmo - a to už od 12cti. (směje se)
BRAVO: Ale jako plnoletý, je člověk přece zralejší…
Tom:
Uvidíme…Nejsem v každém případě proti vztahu. Jen to doteď prostě neklaplo. Ale možná teď - v 18cti (šklebí se)

TH i v Latinské Americe!

29. srpna 2007 v 18:40 | Katie & Sanny |  Novinky
Včera se na MTV NEWS objevila zpráva, že CD Tokio Hotel vyjde po celé Latinské Americe!

Jo kopíruje Billa...?

29. srpna 2007 v 18:36 | Katie & Sanny |  Bill - info
Tohle nekomentuju...nwm, co je na tom pravda...mám ráda obě skupiny..
fanklub-tokiohotel - Řětěz na krku.

fanklub-tokiohotel - Nosí jako Bill trika se stříbrnými/zlatými motivy.
fanklub-tokiohotel - Má mikinu s proužky jako Bill.

fanklub-tokiohotel - Má podobné kalhoty jako Bill.

fanklub-tokiohotel - Má stejně jako Bill pásek s hvězdama
fanklub-tokiohotel - Začal se malovat
fanklub-tokiohotel - účes

Don't jump v kostele!!

29. srpna 2007 v 18:27 | Katie & Sanny |  Videa mix

Život bolí 9.

28. srpna 2007 v 10:33 | Sendy,Sanny a Katie |  Život bolí
Autor: Sanny
"Můžete jít." řekl policajt, protože nechápal, proč tam tak stojíme a koukáme na sebe. Najednou jsem uplně zapomněla na Toma, na Billa, na Davida, na háčko, na prachy, byla jsem jenom já a máma..vyhrála ta malá holčička a já skočila mámě kolem krku. Vylezly jsme na ulici. "Mami, já jsem tak ráda, že tě vidim." usmívala jsem se a nasedla s ní do auta. Měla jsem jít s ní domu!! Usmívala se a pořád mi něco říkala. Že o mě měla strach, ale věděla, proč jsem utekla a doufala, že se někdy vrátim sama od sebe, že přestala pít a má novýho přítele a já, že mám mladší sestru, prý jsou jí dva. To mi vyrazilo dech. Matka to nechtěla říct narovinu, ale naznačila mi, že to je něco jako náhrada za mě, nic jsem neřekla, jen koukala z okýnka. Najednou jsem uviděla Billa, jak jde se svěšenou hlavou ulicí a probudila se ve mě ta druhá holka, co mámu nenáviděla. "ZASTAV!" zakřičela jsem a máma samým leknutím šlápla na brzdu. Vyletěla jsem z auta. "Bille!" otočil se. "Bille, přišel za tebou?" přilítla jsem k němu. "Kdo? Čekal jsem na tebe. Proč jsi nepřišla?" "Nestihla jsem to, seděla jsem, to ti vysvětlim pozdějc, tak pojď, už to nevydržim, už ho musíš vidět, tak pojď!" chytla jsem ho za ruku, bylo mi jedno, že máma sedí v autě a čeká, až se vrátim. Najednou jsem jí nenáviděla, stejně měla svoji novou rodinu. Šla jsem pryč od ní, šla jsem s Billem, za svoji rodinou. "Vysvětlíš mi to konečně?" podíval se na mě. "To pochopíš sám, za chvilku tam budem, neboj, není to daleko."
"Angelo! Kam jdeš?" vylezla máma z auta. Otočila jsem se a zakřičela: "Domů, někdy se ještě potkáme, neboj a dík." chytla jsem Billa pevnějc a šeptla. "Poběž!" oba jsme se rozeběhli a zastavili jsme se až před starou chatrčí, ve který jsme bydleli. "Co to má bejt?" pozvednul obočí. "Toho si nevšímej a pojď dovnitř." "Hey, tak to ne, to je nějakej podvod." "Žádnej podvod, dělej, prosím, určitě je to pro tebe důležitý a já chci pro tebe jenom to dobrý." připadala jsem jako nějaká jeho maminka a přitom jsem byla o rok mladší. Nakonec se mi ho povedlo vtáhnout dovnitř. Vyšli jsme schodama nahoru a já slavnostně rozrazila dveře od Tomova pokoje. Seděl na posteli, zádama ke dveřím. Podívala jsem se na Billa, kterej jenom otevřel pusu. Ukázala jsem, že má bejt sticha a šeptla jsem, aby zůstal na místě. Došla jsem k Tomovi a sedla si k němu. "Co tady děláš?" "Čekám na tebe! Kdes byla tak dlouho?" "Zabásli mě, na pět hodin, tak co Bill? Máš zabaleno?" "Nešel jsem tam." podíval se na mě smutně. "Chtěl jsem vědět, co je s tebou, tak jsem zůstal doma, kašli na to, už ho nenajdu, můj domov je prostě tady..." "Tome, ale.." "Hele, řeknu ti to takhle, strašně mi chybí, ale můžu si za to, že s nim nejsem, sám, mohl jsem tam jít a pak se sem vrátit, ale neudělal jsem to, oba jste pro mě strašně důležitý, ty ses mi snažila pomoct a já to totálně zkazil, už se tim netrap." otočila jsem se na Billa a všimla jsem mu, že mu ukápla slza. Vstala jsem z postele a došla k němu. "Tome, otoč se, mám pro tebe překvapení!" otočil se, nejdřív koukal tak, že nevěří svým očím a potom vyskočil z postele. "Bille!" ach ta bratrská láska x)) viseli v objetí a já jsem je potichu opustila...
***
Seděl jsem v pokoji a bylo mi strašně smutno, najednou přišla An. Řekl jsem jí, že jsem za Billem nešel, pak vstala, neotáčel jsem se za ní, myslel jsem, že se naštvala, ale ona řekla. "Tome, otoč se, mám pro tebe překvapení." nejdřív jsem váhal, ale pak jsem se otočil. Nevěřil jsem vlastním očím. Stál tam! Stál tam Bill! V tu chvíli, co jsem se otočil, se ve mě vystřídaly snad všechny pocity, bylo mi, jako bych se znova narodil. Vyskočil jsem z postele. Stáli jsme tam v objetí. Slzy.
***
V tu chvíli, co jsem viděl Toma sedět na posteli, mi to přišlo jako sen. Ale, když už jsme se objímali, jsem uvěřil, že je zase se mnou! Že bude zase se mnou doma! Brečel jsem, myslim, že Tom taky. Stáli jsme tam strašně dlouho...dyť jsme se neviděli půl roku a vůbec jsme o sobě nic nevěděli!!
Pak jsme si sedli na postel a povídali si, strašně dlouho jsme se povídali. Říkal mi, jak se tady měl a co všechno museli dělat, aby se uživili, pak se taky zmínil o nějakym Lukasovi, co si píchnul zlatou, a že v týhle partě je celkem dost heráků. Bál jsem se, jestli to Tom taky nezkusil, ale přísahal, že je čistej, věřil jsem mu, vždycky jsem mu věřil!
***
Vešla jsem do kuchyně, seděl tam Dave s Mischel. "A je to tady. Tom jde domu." řekla jsem a sedla si mezi ně. Oba mlčeli. Mischel mě objala. Já vlastně ani nevim, jak jsem se cítila. Byla jsem strašně šťastná, že Tom má Billa, a že je teď konečně zase šťastnej, ale na druhou stranu mi z toho bylo do breku. "Zabásli mě a pak zavolali rodiče. Přijela pro mě máma..měla jsem s ní jet domu.." řekla jsem po chvilce. Ani jeden nevěděli, co maj říct, oba věděli, jak to u nás chodilo a na tohle prostě nebylo slov.. "Chtěla jsem s ní jet, vzpomněla jsem si, jak nám bylo dobře, když to u nás bylo všechno v pořádku! Jenže pak jsem viděla Billa a byla jsem to zase já, já co tady bydlí s váma, chtěla jsem, aby zastavila a pak jsem s Billem utekla. Vykašlala jsem se na ní, jako se ona předtim vykašlala na mě. Nevim, jestli je to dobře...

BILL MÁ NOVÉ TETOVÁNÍ!!

28. srpna 2007 v 9:59 | Sendy,Sanny a Katie |  Novinky
Mno tak Bill má prej nové tetování..co na to řikáte???...

A ještě ke všemu podobný jako má Bushido:
HyperLink
zdroj

TH v televizi

28. srpna 2007 v 9:50 | Sendy,Sanny a Katie |  Novinky
no, moc toho není xD, ale aspoň něco..co máte ZDF určitě koukejte..;))

30.09.07 - ZDF - Goldene Stimmgabel

Tour po Francii

28. srpna 2007 v 9:48 | Sendy,Sanny a Katie |  Novinky
mno tak skoro celej říjen ve Francii...Francie je hold šťastná země..na to, že se řikalo, že budou v říjnu u nás, to moc nevypadá...xP tour po Francii je hold tour po Francie...nj, tak ať si to tam užijou...x(

3.9.07 - LV - Riga
10.10.07 - Francie - Clermont Ferrand
11.10.07 - Francie - Lyon
14.10.07 - Belgie - Brussel
16.10.07 - Francie - Paříž
17.10.07 - Francie - Nantes
19.10.07 - Francie - Marseilles
20.10.07 - Francie - Montpellier
22.10.07 - Francie - Toulouse
23.10.07 - Francie - Bordeaux
25.10.07 - Francie - Lille
26.10.07 - Francie - Amneville
28.10.07 - Francie - Nice

Starší fotka - před konzertem ;)

28. srpna 2007 v 9:35 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix

CLiCk - hlasujte pro Billa..;D

28. srpna 2007 v 9:28 | Sendy,Sanny a Katie |  Tak různě
HiEeEeR!! hoďte hlásek Billovi, za pár dnů duel končí a Billda nám prohrává, tak šup..;D

Boy s botama TH..;D

28. srpna 2007 v 9:26 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix