Květen 2007

Scream shot..;))

31. května 2007 v 14:55 | Sendy,Sanny a Katie |  Photoshootingy
tokiohotel1662355ej8.jpg
tokiohotel1662358ge3.jpg
tokiohotel1662360ky8.jpg
tokiohotel1662362oy6.jpg
tokiohotel1662364gu0.jpg
tokiohotel1662366pv5.jpg
tokiohotel1662369qc3.jpg
tokiohotel1662371iw4.jpg
tokiohotel1662349cl7.jpg

Nej dívka pro Toma

31. května 2007 v 14:38 | Sendy,Sanny a Katie |  Nej dívka pro...
Hojky, takže skončila nám soutěž - Nej dívka k Billovi, tak co takhle začít s novou soutěží?? xP x)) ..Tak teď je na řadě nej holka o Toma..;)) takže pokud máte zájem, pošlete nám na e-mail th4rever@seznam.cz svoji fotku a k tomu napište jméno a věk..;)) budeme se těšit na vaše fotky!!;)) takže se hlašte!!;))

Nevěra...

31. května 2007 v 13:12 | Sendy,Sanny a Katie |  Jednodílné FF
(http://fidorkadelux.blog.cz - zdroj..omlouvám se, ale musela jsem to sem dát..je to..mno přečtěte si to..moc se mi to líbí..styl jakým je to napsané..no čtěte!)
Tiché zvonění mobilu se tlumeně ozvalo do tmy. Jednou, podruhé, potřetí. Pak se rozsvítila lampička a čísi ruka vyndala přístroj z kabelky.
"Tome, jsou dvě ráno..." ozval se rozespalý hlas.
Ve sluchátku bylo ticho.
"Tome? Jsi tam?"
"Ano...," i v jeho hlase zněla únava, "ano, jsme tady, Jenny."
"No? Tak...tak proč voláš?"
Chvíli byl slyšet jen jeho tichý dech, jak šumí do ticha. Pak se ozval znovu.
"Víš, Jenny, já jsem přemýšlel. Celou noc... dlouho, už od rána."
Mlčela.
"Přemýšlel jsem o nás dvou..."
"Ano, lásko, ale... nemůže to teď počkat? Jsou dvě v noci a já..."
"Ne," znělo to mírně, i přesto se však kdesi hluboko v jeho hlase cosi zachvělo. Netrpělivost... nebo zloba, "ne, tohle je důležité, Jenny."
Posadila se na posteli a lehce zakroutila hlavou: "No dobře. Tak co máš na srdci?"
"Miluju tě, Jenny. Víš to?"
"Vím. A já tebe taky. Ale to už jsme si přece řekli tolikrát."
"Řekni to znovu."
"Co?"
"Že mě miluješ."
Tiše povzdechla a zopakovala: "Miluju tě, Tome."
Chvíli bylo ticho. Pak se ve sluchátku ozval jeho tichý smích. Táhlý, zoufalý smích. "Pamatuješ, Jenny, jak jsme se potkali?"
Pomalu si přitáhla přikrývku k tělu. Někde v žaludku se ozvala nevolnost. Ten smích ji zneklidnil - vždyť tímhle způsobem se nikdy nesmál. Něco se stalo.
"Jak-jak bych mohla zapomenout, Tome. Tam v parku, kam - "
"- jsi chodívala každý den venčit psa. Toho rozkošného malého pudlíka. A tam jsem tě i poprvé zahlédl."
Tiše povzdechl.

Život bolí 6.

31. května 2007 v 12:59 | Sendy,Sanny a Katie |  Život bolí
Autor: Sanny
Probudila jsem se v Tomově pokoji. Okamžitě se mi vybavilo co sem provedla. Vyděšeně jsem vyskočila z postele a letěla k sobě do pokoje. Přiběhla jsem ke svýmu nočnímu stolku a vytáhla všechen ten humus i stříkačku. Chtěla jsem si sednout na postel, když jsem si všimla, že tam někdo spí. No jo, Tom..vždyť jsem mu zabrala postel. Potichu jsem vyšla se vším do kuchyně. Jak jsem to mohla udělat? A navíc..všichni začínaj šňupáním a JÁ? Já si rovnou píchnu! Ježiš, já sem taková krává! Strašně jsem se na sebe naštvala. Co sem to kuwa provedla? Začala jsem křičet a všechno hodila na zem. Měla jsem chuť po tom začít skákat, ale do kuchyně přišel Dave. Když viděl, že už natahuju nohu, jak to zašlapu, vyděšeně vykřikl. Otočila jsem se na něj.
"Ne, An..prosím." hodil po mě psí pohled a já to k němu kopla.
"Vem si to! VEM SI TO!" začala jsem řvát a po tváři se mi skutálelo pár slz. "Vem si to svinstvo! Proč to děláš? Neviděl si co to udělalo s Lukasem?" přišla jsem až k němu a chytila ho za triko. "Přestaň s tim, prosím."
"An..ty víš, že.." naštvaně jsem ho pustila.
"Tak si to vem! Píchni si to třeba všechno! Mě už je to fuk!" prošla jsem kolem něj a vyběhla k sobě do pokoje. Sedla jsem si na zem vedle postele a rvala si vlasy. Hm..tak jsem to zkusila no..byl to skvělej pocit, ale už nikdy...Položila jsem si hlavu do klína a čekala až se Tom probudí. Pak jsem si to rozmyslela, vstala a šla ven se projít. Kráčela jsem ulicí se svěšenou hlavou a po tváři se mi kutálely slzy. Do někoho jsem vrazila.
"Promiň." řekla jsem a šla dál.
"Hey, počkej." otočila jsem se a nevěřila jsem svým očím.
"Ahoj! Tak to je super! Konečně! Ty seš..." uplně jsem zapoměla na svoje trápení a byla jsem šťastná za to, že přede mnou stojí Bill.
"Bille! Pojď už!" zavolala na něj nějaká žena z auta.
"To je máma, promiň..musim jít." řekl a měl se k odchodu.
"Počkej, ale já s tebou musim mluvit!"
"Tak příště. Buď tady zítra ve dvě. Čau." mávnul na pozdrav a rozběhl se k autu. Chvilku jsem tam stála a koukala za ním. Pak jsem se rozeběhla domů. Vpadla do pokoje a vrhla se na Toma.
"Tome! Tome! Vstávej!" třásla jsem s ním. Líně otevřel oči.
"Co je? To hoří?" podíval se na mě a chtěl se otočit na druhej bok.
"Skoro, poslouchej mě..."
"Nemůžeš mi to říct až se vzbudim? Usnul jsem kvůli tobě až ve tři ráno." otočil se ke mě zády.
"Kuwa Tome!" řekla jsem naštvaně, měla jsem takovou radost a jemu to bylo úplně jedno. A už mi neodpověděl. "Potkala jsem Billa." řekla jsem, ale Tom se ani nepohnul. Kuwa! On zas usnul. Chjo. Sedla jsem si zase vedle postele a počítala minuty. Každá minuta se vlekla strašně dlouho. Pořád jsem se koukala jestli se už Tom nevzbudil, ale on si klidně spal. Seděla jsem tam takhle dvě hodiny, když konečně zívl, otevřel oči a vstal.
"No to je dost! Mám pro tebe takovou skvělou zprávu a ty chrápeš." vyskočila jsem nadšeně.
"Počkej, musim na záchod." vypadl z pokoje a já za nim jenom koukala. To mi dělá schválně ne? Sedla jsem si postel a čekala až se ráčí vrátit.
"Tak co?" usmál se na mě a sednul si ke mě. Už sem ani neměla chuť mu to říkat.
"Tak jo..nejdřív začnu timhle..včera jsem nevěděla co dělám..byla jsem z toho upo na dně a slibuju, že už se to nestane! Nikdy!"
"Dobře." řekl jen a pořád na mě koukal. "A to cos mi chtěla říct?"
"Totiž teďka..no teďka před dvěma hodina." vyplázla jsem na něj jazyk. "Sem se šla projít a srazila se s Billem! Ale neměl čas! Řekla jsem mu, že s ním musím mluvit a on, že mám přijít zítra ve dvě tam k tomu parkovišti!" řekla jsem úplně nadšeně a Tom na mě nevěřícně koukal.
"To myslíš vážně?"
"Naprosto!"
"An!" samou radostí mi skočil kolem krku.
"Budeš s nim! Už konečně zase!" usmála jsem se na něj. Věnoval mi tak krásnej úsměv, věděla jsem co pro něj jeho bratr znamená. Celej den byl jak na trní a chtěl, aby už byl další den a my šli na to parkoviště.
"Co se stalo?" podívala se na mě Mischel, když viděla jak Tom září.
"Ale..asi konečně bude zase se svým bratrem." usmála jsem se.
"Takže nás bude zase o jednoho míň?" podívala se do země. No jo. Vždyť Tom půjde zase domů..půjde domů za svoji rodinou a nechá nás tady...nebudu tady mít ani Lukase ani jeho..jasně, je tu spousta jinejch děcek, ale on je mi teď tak nějak nejblíž..chjo..no ale co..hlavně, že bude šťastnej. O to mi přece jde nejvíc...Vlastně mu to přeju...má rodinu, má bratra na kterého se může spolehnout, kterému na něm záleží..u nás to takhle nikdy nebylo..
Když jsem byla malá, rodiče pro mě dělali první, poslední..strašně se snažili..byla jsem jejich první dítě a oni chtěli, abych byla šťastný dítě..dařilo se jim to, ale potom..když mi bylo asi pět..měl táta nějaký problémy v práci..nejdřív se snažil to nějak schovat a nepřenášet to domů, myslel si, že to se vyřeší, ale bylo to pořád horší..začal chodit domů pozdě večer a vždycky přišel úplně na mol. Jednou to už máma nevydržela a oni se pohádali. Hádali se pak každý den, když táta přišel domů. Pamatuju si, jak jsem jednou seděla na schodech a strašně smutně to pozorovala. Táta na mámu řval, že vůbec neví jak se cítí a tak..máma to zase všechno házela na mě, že jak se asi cítím já, když chodí domů pořád opilej a tak..pak ještě padlo pár slov a táta už to nevydržel a začal rozbíjet předměty co měl po ruce a u toho strašně nahlas řval. Rozbrečela jsem se, máma si najednou všimla, že tam sedím a chtěla jít ke mě, ale já se zvedla a rychle vběhla do svého pokoje a zavřela za sebou. Přisunula jsem tam židli a sedla si tam, aby se máma nedostala dovnitř. Pak na sebe řvali ještě dlouho do noci. Když jsem ráno vylezla z pokoje, viděla jsem mámu jak sedí na zemi v obýváku a pije..nevim co to bylo..už si to nepamatuju, ale byl to prostě nějakej alkohol. Brečela. Přišla jsem k ní a objala jí. Ptala jsem se co se stalo a ona na mě jen tupě koukala. Pak řekla, že táta se sbalil a odešel. Byla jsem malá, ale ona mi to řekla narovinu. Seděla jsem tam s ní a jí to bylo jedno, pořád pila a koukala do blba.
"Mami, prosím..nepij to." snažila jsem se jí vzít láhev z ruky, ale ona na mě vyjela ať jí nechám. Vstala jsem a odebrala se k sobě do pokoje, pak to bylo každý den pořád horší..máma to bez táty nezvládala..vůbec se o mě nezajímala..pořád seděla s flaškou v ruce a později i s cigaretou..musela jsem se o sebe starat sama. A to mi bylo teprve pět! O dva roky později, jsem se začala starat i o mámu, byla pořád opilá a už vůbec nic nedělala, jen seděla a koukala na televizi, nebo něco podobnýho, začala kašlat na všechny domácí práce a dokonce i na vaření, na nákupy..pak jsem si uvědomila, že už to je všechno jenom na mě. Začala jsem uklízet, vařit, nakupovat a dělat všechno za ní. Musela jsem se to naučit všechno sama. A ona? Stačilo houknout a já to udělala. Vydržela jsem to docela dlouho, i když jsem každy večer brečela..hlavně, když jsem slyšela, jak máma pořád řve.
"Proč si nám to udělal?" a rozbíjí prázdné flašky od alkoholu. Každé ráno, než jsem šla do školy, jsem to pak po ní uklízela. Později jsem to přestala zvládat. Vykašlala jsem se na školu, abych to mohla aspoň doma udržet v pořádku. Mámě to bylo fuk. Starala se jenom o svůj alkohol. Nebejt mě, asi by tady už nebyla..V deseti letech mě začala mlátit, že prý všechno dělám špatně a tak..to už jsem prostě nevydržela, sbalila se a vypadla z domu..od té doby jsem tady...a asi tady navždy zůstanu..co je s mámou netušim a co je s tátou nevim už vůbec..vůbec nevim jestli jí vůbec vadilo, že jsem utekla..ale ono už je to asi jedno, je to už šest let a já se snažim zapomenout...

No cameras please

31. května 2007 v 11:54 | Sendy,Sanny a Katie |  Kreslený TH :)

Autogramy - Bratislava 8.4.07

31. května 2007 v 11:53 | Sendy,Sanny a Katie |  Tak různě

Bill: "To že nemáme Davida nás něják neovlivnilo !"

31. května 2007 v 11:51 | Sendy,Sanny a Katie |  Články+rozhovory
Vaše koncerty v Praze a v Ostravě - nebyly pro vás zrovna moc příjemný...všichni víme proč ... řekněte - mrzí vás to ?
Bill : Jo ! mě to mrzí hodně protože jsme si plánovali jak uděláme nezapomenutelnou show. A kvůli Davidovi Jostovi a malé ůčasti fanynek to něják nešlo. Mrzí nás to a určitě bysme vám chtěli všechno vynahradit ! Snad co nejdřív zase přijedeme a doženeme autogramiádu a focení !
A co kdybyste nehráli ve dvou největších arenách v Česku - ale vrhli se na menší kluby a třeba ve více městech ? Určitě by byly přecpané - a fanynky by byly spokojenější že nemusí dojíždět takový kus !
Tom: Není to tak jednoduchý jak se zdá ! Určitě by to bylo super - ale musíme se věnovat i jiným státům než jen ČR !
Prosím ? Nechci se vás něják dotknout - ale v Česku jste nic neposkytli - autogramiadu, foceni, tiskovky ...nic ! A co ve Francii ?
Bill: Jo.. je pravda že poslední dobou jsme pořád ve Francii - ale to přece neznamená že jsme na Česko zapoměli !
Ale naše fanynky to tak vzali ! Už byla sepsána i petice protu Francii.
Gustav: Fakt ??Tak to tady máme opravdu šílený fanynky !(myslel to dobře nebo jako urážku? )
Bill : Opravdu to nechápu .. proč ?(proč?!?! Bille vzpamatuj se =o( )
Protože si naše dívky myslí - že ve Francii trávíte zbytečně moc času (a koncertů) a v ČR jste to odflákli !
Bill: Jejda.... to jsou fakt ale na omylu ! V každé zemi jsou stejně krásný fanynky - akorát v Německu jsou nám blíž . ty koncerty - jo ! my víme že nestály za nic ! A proto nás to taky mrzí !
A nezdá se vám to vůči českým dívkám nespravedlivé ?
Tom: Možná .....(Mno konečně to řekl.....hodnej kluk=o) )
A jak se vám u nás v ČR líbilo ?
Bill: Popravdě řečeno - Všude dobře doma nejlépe - a to platí i teď ..... Co se nám líbilo nejvíc tak to byla Sazka Arena a fanynk v Čez Areně .
A to proč ?
Bill: No Sazka Arena - je naprosto moderní ! Nejmodernější Arena v Evropě ... je obrovská - a na to my jsme (smich) . Ale kdyby byla zaplněná tak je tam ještě lepší atmosféra ....
A co ty fanynky ?
Bill: Neříkáme že v Praze hezký nebyly ! To ne ! Ale v Ostravě přece jenom víc .....
A když to porovnáte s Francií a Německem ?
Tom: To je strašně težký - prostě jak kde !
Jak to ted vypadá s vaší kariérou ? Jak budete pokračovat ?
Georg: No tak ještě doděláme pár koncertů po Francii - a potom se vrhneme na natáčení nového videoklipu - na písničku Heilig. A potom se uvidí
Bill: To že nemáme Davida nás něják neovlivnilo !
A kde oslavíte svoje 18.tiny ?
Bill: Popravdě- chtěli jsme nejdříve v Česku v nějákém klubu ... potom ve Francii - ale nakonec vyhrálo Německo. Ještě přesně nevíme kdy .. kde ... je na to ještě hodně času !(tyo mohli bejt u nás!!!!!)
Chystáte na léto nějáké Open-air ?
Gustav:Určitě ! Stoprocentně ! Ale ještě je brzo to organizovat !
Co říkáte na to - že fanynky z Česka jezdí autobusem až za vámi do německa a plati nehorázné peníze ?
Bill: S tím ale musí každá fanynka počítat ! Že nebudeme jezdit tam kde ona zrovna bydlí !
Teď už poslední otázka na kterou je zvědavá snad každá fanynka Toma : Bude se natáčet klip k písničce Reden ? Jestli ano, tak bude podle toho co se v ní zpívá?
Bill: (smích) No, navrhoval jsem to ale Tomem to nebylo přijato
Tom: (smích)Dovedete si představit co by dělaly fanynky ? Chudák holka se kterou by se to natáčelo ! Ty by ji zabily !(já bych jí taky zabila =oD )

Jsem zase domááá xDD

31. května 2007 v 11:38 | Sendy,Sanny a Katie |  Něco o nás
Hojkýý Tokiáčci, tak jsem zase zu Hause..woow..xDD jsem úplně happy, takže asi půjdu napsat nějakou powídku xDD ..yo a abych nezapoměla..chtěla sem pochwálit swýho Sárika, kterej tady pracowal za mě..já tě nemít ségrush..:-* muck..:-* a taky samo Sendy..broučínek nám udělal nowej look blogu..x)) jako upo super! Nejdřív jsem se lekla, že sem si zas zblbla stránku, ale..(tak já, žeo xDD) je to upo bomba!! Sendy mocky se ti to powedlo..!!:-* muck
Yo a Katie nám odjela do té Paříže co? Heh..doufám, že jí nezawřou za ublížení na zdrawí xDDD, páč já kdybych tam potkala nějakou francouzsku (což bych asi překvapivě potkala xDD), tak se na ní asi vrhnu xDD ne, fain..nebudeme přehánět xDD Tak si to tak užij (i když wim, že už si to nepřečteš, když seš od včerejška tam ,ale nevadí xDD) stejně..xP a pozdravuj...- pěsti;)) jaja xDD
Holky, mám vás mocky moooooc ráda!!!=***** ..papééc vaše Sanny alias Sannoush..xDD

Chris, Svenja a Tom

30. května 2007 v 18:42 | Sendy,Sanny a Katie |  Tak různě

BILL: "Tom a já jsme byli vždycky středem zájmu."

30. května 2007 v 18:42 | Sendy,Sanny a Katie |  Články+rozhovory
Co je váš druhý největší sen?
GUSTAV: Všichni chceme to stejné - koncert v Tokiu.
BILL: Jo, to je tak smyslný město.
TOM: Živě hrát v Hammeru.

Jaké přání jste měli jako malý?
GEORG:
Já jsem chtěl být král (směje se).
BILL: Já jsem chtěl být vždycky zpěvák.
TOM: Já jsem chtěl být cowboy. Převlíkal jsem se za něj na každym karnevalu.
BILL: Oh, no jo, já jsem chtěl být čarodějnice. Jsem stršně pověrčivej!
TOM: Ty jsi malá čarodějka!
BILL: Když už, tak čaroděj!
GUSTAV: Vaše sny! Já jsem chtěl stát na jevišti s Philem Collinsem.

Co byste na sobě změnili? A co byste si přáli?
GEORG:
Moje plachty. Chtěl bych být dochvilný.
TOM: Rád bych byl trpělivý. Jsem docela často podrážděný.
BILL: Jsem strašně egoistickej. Bylo by lepší, kdybych pořád nemyslel jenom na sebe.

Co si přejete, aby změnili ostatní?
GEORG:
Gustave, nerozdávej rány, když tě jenom pošťuchujeme.
GUSTAV: Bille, nedělej za sebe pořád hvězdu. Tome, odlož tu masku machírka.
TOM: Haha. Přeju Georgovi, aby dobře udělal autoškolu.

Co si přejete za další úspěch v kariře?
BILL:
Plný stadión - nejlépe Allianz arénu v Mnichově.

Z čeho máte strach?
GUSTAV: Že dostanu přes držku… Největší strach mám z toho, že nedodělám 13. třídu.
TOM: Já mám strach z toho, že se já a Bill pohádáme. To by pro mě bylo nejhorší!
GEORG: Mám velmi zvláštní strach, že budu mít úraz ruky, takže nebudu moc dělat hudbu.
BILL: Já mám strach ze zvířat a přírody. Brouci, pavouci… Fuj!
Co můžete mít ještě za sny, když jste úspěšní?
GEORG: Naším snem je teď v klidu užívat život. A to právě začalo.

Díváte se někdy zpátky do doby, kdy jste ještě nebyli známí?
TOM:
NE
BILL: Tom a já jsme byli vždycky středem zájmu.

Bille a Tome - Chodíte venku zahalený?
BILL:
Často je s námi ochranka. Jeden čas jsem ale zkoušel nosit ven kapucu a sluneční brýle.
TOM: Ale v Magdeburgu nepoužíváme nic. Tam nás můžou fanouškové vidět.

Mimochodem - Co děláte s vydělanými penězi?
BILL:
Naštěstí jsme rozumní. Koupíme si nějaký oblečení a nástroje, ale zbytek leží na účtě.

Pomáhají Vám rodiče s poštou od fanoušků?
TOM:
Jasně! Bohužel, na všechny nemůžeme odpovídat samy. Ale čteme všechny dopisy. Často jsou v nich bláznivý věci - dokonce i nabídky k sňatku.

Píšou Vám už i Olsenky?
TOM:
(úšklebek) Bohužel ne. Škoda, že nemáme extrémně sladký obličeje.

Co musí mít dívka?
BILL:
Musí být veselá a spontánní.
GEORG: Musí mít dlouhé vlasy. A nesmí nosit bombarďáky. Radši tanga.
GUSTAV: Ano, sexy oblečení je cool. Mám rád krátký trička.
TOM: … vysoký podpatky a krátkou sukni.

Je něco, co na sobě nemáte rádi?
TOM:
Jsem netrpělivý.
BILL: Jsem egoistický.

Co se Vám naposledy přihodilo trapného?
GEORG: V hotelu jsme přistihli pár při sexu. V protější okno bylo rozsvícený. Miloval se tam nějaký pár. Všimli si nás teprve po hodině.

Hodinový sex? Dost velký vytrvalec!
GEORG:
Och, no jo! (úšklebek) Sex může trvat dlouho. Nebo ne?
GUSTAV UND TOM: No jasně!
BILL: (se umívá a mlčí)

Übers Ende der Welt - singel

30. května 2007 v 18:38 | Sendy,Sanny a Katie |  Diskografie
http://img178.imageshack.us/img178/5324/ubersendederweltxj9.jpg

01. Übers Ende der Welt (Single Version)
02. Übers Ende der Welt (Akustik Version)
03. Hilf mir fliegen
04. Übers Ende der Welt / Desktopplayer

Photoshoot

30. května 2007 v 18:37 | Sendy,Sanny a Katie |  Photoshootingy
nwm ctj za photoshoot, ale jsou to super fotky...btw - Tomíísovi to v tom bílym šíleně sekne..mňam..Ox)

Exlusiv weekend

30. května 2007 v 18:33 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix
Už je to starší, ale pořád jsou to krásný fotky!! a myslim, že tu ještě nejsou..ale jsou prostě supr..x)<3
Tomíí - klása..<3<3

30. května 2007 v 18:30 | Sendy,Sanny a Katie |  Tom - fotky
Když najedete na tu fotku, tak tam je zdroj;) ..jinak z téhle fotky mi normal došly slova..tae krásná!!<3 Takovej andílek..a čím si pak získá ty holky? xDD přesně timhle obličejíčkem..Ox) né, že bych byla jednou z nich..Ox)xDD

Billí na konzertě x))

30. května 2007 v 18:28 | Sendy,Sanny a Katie |  Bill - fotky

Bill na autogramiádě..asi x))

30. května 2007 v 18:26 | Sendy,Sanny a Katie |  Bill - fotky

Turné po Francii

30. května 2007 v 18:24 | Sendy,Sanny a Katie |  Termíny
16. října - Paris, Bercy
17. října- Nantes, Zenith
19. října- Marseille, Dome
20. října- Montpelier, Zenith
22. října- Toulouse, Zenith
23. října- Bordeaux- Patinoire
25. října- Lille, Zenith

Photoshooting - Georg

30. května 2007 v 18:16 | Sendy,Sanny a Katie |  Photoshootingy
photo
photo
photo

Rozvrhy (od fans z Polska;)

30. května 2007 v 18:15 | Sendy,Sanny a Katie |  Tak různě

Smutnej Billí..x((

30. května 2007 v 18:13 | Sendy,Sanny a Katie |  Bill - fotky
Nebo zamyšlenej..? nwm..když se někdy fakt zamyslim (což není tak často xDD), tak se taky tvářim podobně..xDD tak nepřítomně a smutně..x))
(317x501, 22Kb)