Duben 2007

Bravo: Tajemství tour ABC

30. dubna 2007 v 2:10 | Sendy,Sanny a Katie |  Články+rozhovory
A pro All Areas Pass
S tímto pasem se mužeš volně pohybovat po zakulisí. Nedá se koupit! Jen skupina, managment, členové týmu a Bravo ho muže mít. Všichni ostatní musí zůstat venku.
B pro Bühne (podium)
Pro Zimmer 483 Tour podium obsahuje 400m2 hliníku a kuvu a 350 m konstrukcí.Pohyblivé prvky podia sou řízeny vysoce moderními motory a vše se muže menit dle nalady písně. Všechno se přepravuje 5ti náklaďáky!

C proCatering (stravovaní)
Kuchařka Jutta dělá hodně zdravého jidla aby kluci byli fit. (a nebyly nemocní jako minulou tour) Tentokrát je tam hodně čerstvého ovoce a mnoho salátů- ale také omací hamburger nebo řízek

D pro Duschen (sprchovaní)
Během cesty se chlapci sprchují v hotelových pokojích - toto tourbus neumožňuje
E pro Eintrittskarten (lístky)
Žadný listek, žadná show! Bravo má pro Vás poslední lístky

F pro fans
Téměř 250 000 fanoušků se jdou podívat na Tokio Hotel-show. Tom tešicí se až uvidí německé fanoušky "Nejlepší jsou doma" (uškleb)

G pro Garderobe (šatní skříň)
Toto je vesmír pro skupinu, managment a produkci. Všichni se u ní zdrží. Toto je místo kde se kluci připravují na svojí show.

H pro Höhenflug (vylítnutí do vzduchu)
Na konci show, když je podium zvedlé začnou vyletovat do vzduchu deště konfetů...

I pro Instruments (nástroje)
Tom hraje na kytaru od "Gibson", Georg na "Sandberg" a Gustav má bubny od "Tama"!

J pro Joystick
V tourbusu kluci radi hrají videohry, specialně zavodní hry.
K pro Kicker (hráč fotbalu)
Stolní fotbalová hra je vzatá se sebou ke každému mìstu, a také tabletennis. V obou hrách sou si kluci navzajem velkou konkurencí. Absolutní šampion: Tom: nebo tak nějak to on sám říkal
L pro Lampenfieber (tréma na podiu)
Ačkoliv už odehrali více než 100koncertů, behem jejich tour oni jsou nejvíce nervozní než kdy předtím. Tou nejvetší obavou je: "Doufejme že nespadneme s toho velkého podia"

M pro Microphone (mikrofon)
Pro Billa byl extra vyrobený mikrofon. a zvláštnost na něm: Je naprosto černý s řadou černých kamínků

N pro Night(Noc)
Když show skončí Bill & spol odejdou do tourbusu Kde spí ve vlastních postelých "Když jedeme baječně se spí- je to jako by vás to kolíbalo k spánku" směje se Tom

O pro Oropax (ucpávky do uší)
Scream-warning. Kvuli hlasitosti publika jsou doporučené. Fanoušci se mohou doječet až 125 decibelů.
P pro Plakate (transparenty)
Fanoušci se každodenně předstihují v psaní neznámých napisu na transparenty. Slogan jako "Fick mich übers ende der welt" je velice normální……

Q pro Quality time (kvalitní čas)
To je to co chlapci volají ještě 1½ před začatkem koncertu. To je že tam budou jen oni 4 a nikdo je nesmí rušit. V tu chvili se intenzivně připravují na tour.

R pro Roadies (cestovaní)
40 členů teamu cestují s Tokio Hotel aby mohli postavit podium.
S pro Setlist (seznam)
Tam mužete vidět kdy se jaká píseň kdy hraje. Je to duležíté jak pro skupinu tak pro team u světel a zvuků.

T pro Tourbus
4 noční - liners se používají k přepravě Tokio Hotel teamu do dalšího města. Jeden je pro skupinu, to je ten kde oni spí. Autobus má v zasobě 200 filmů. A stiskem čudliku muže pustit svuj oblíbený film- mohou ho sledovat na obrazovce nad svojí postelí.

U pro Unplugged(akustik)
Na podiu Bill a Tom hrají austickou verzi B- side songu In die Nacht

V pro Vorgruppe (předskupina)
Dvě rakušanky z Luttenburger Klug jsou s Tokio Hotel na tour

W pro Waffeleisen (vaflovač)
Spolu na tour s Tokio Hotel jede i vaflovač. Bill, Tom, Gustav a Georg si mohou udělat vafle kdykoliv chtějí

X pro XXL suitcase (XXL kufry)
Protože Magdeburská čtyřka toho musí vzít tolik mají velké kufry. Ktere musí vtěstnat do tourbusu

Z for Zugabe (přídavek)
Když publikum spolupracuje zahrají jim kluci přídavek. Pro nemecké fanoušky jich možná bude víc!
----
Překlad: Paigik für http://paiginky.blog.cz

Tokio Hotel - "Neumíme si představit, že se jednoho dne rozejdeme"

30. dubna 2007 v 2:05 | Sendy,Sanny a Katie |  Články+rozhovory
Jsme v luxusního pařížského hotelu, blízko Vendomu, kde se tentokrát čeká na čtyři členy Tokio Hotel. Jeden by si myslel, že jsou unavení z propagace jejich druhého alba, ale jsou v plné formě, kterou si s sebou přivezli z Německa, plus Tom vtipný jak nikdy!
Jak jste se cítili při dokončování vašeho druhého alba?
Bill: Je to brilantní, po takové dlouhé době strávené ve studiu, vidět naše album ve výlohách prodejen s CD, je to extrémně šťastný moment pro každou kapelu. Nakonec každý ve studiu věděl, co si myslíme o našem albu, ale člověk má takový tempo, že neví, co si bude publikum myslet. Člověk se vždycky trochu obává z toho, jaká bude reakce. Dnes je člověk nadšen, protože názory jsou velmi pozitivní.
Proč jste nazvali album "Zimmer 483", co má tenhle pokoj speciálního?
Tom: Vraťme se zpátky k našim prázdninám ve Španělsku, minulý rok, kde jsme se rozhodli si trochu odpočinout a napsat písně v jednu chvíli. Pronajali jsme si domek, takový malý ve Španělsku a ten měl číslo 483, tam jsme vlastně napsali první píseň z druhého alba "Wir Sterben Niemals Aus." Rozhodli jsme se, že tohle bude dobře charakterizovat naše nové album.
Řekněte mi o něčem ze studia během nahrávání alba...
Bill: Nahrávali jsme album s partnery, kteří tam nechtěli dávat žádné specifické triky, ale bylo to šílenství, ale nakonec jsme to společně zvládli.
Tom: Taky by mělo být řečeno, že nahoře nad studiem je apartmá, kde bydlíme a byl tam obrovský bordel! Každý týden nám to tam chodila uklízečka uklízet!
Někdo cítí shodnost s kapelami jako Smashing Pumpkins, Nirvana nebo Metallica u balady "Spring nicht", jsou oni zdroji inspirace?
Bill: Nikdo nás nemůže srovnávat s takovými legendami rocku, ale ta shodnost tolik s ostatními kapelami může být, protože mám velmi podobný osobní vkus, což může potom působit tak, že zníme velmi podobně.
Proč jste napsali píseň "Spring nicht" (Neskákej), která mluví o sebevraždě?
Bill: Naše srdce byly ovlivněny, protože jsme vloni obdrželi hodně dopisů a e-mailů od našich fanoušků, byli jsme na forech na internetu a uvědomili jsme si, že sebevražda je věc, na kterou teď myslí hodně lidí, ne vždycky vážně, ale někteří opravdu přemýšlejí, že to udělají. Je to předmět, který je velmi často v hlavě teenagera. Který přichází najednou a ztrácí se význam toho tu být a člověk potom už si ani neuvědomuje, jaký bude jeho život. Je to předmět, který jsme chtěli ukázat, protože se nás dotknul.
Je na albu nějaký kousek, který vás zahřívá u srdce?
Bill: Je to těžké takhle říct, protože každá píseň má svůj příběh, jsou námi charakterizovány, mají každá něco z nás. Jsou tu písně, kterým dávám přednost na poslech a které preferuji zase živě a pro tuhle chvíli to je "Wo sind eure Hände".
Tom: U mě to je "Spring nicht" a "Totgeliebt".
Gustav: To na čem nejvíc ulítávám je "Ich brech aus".
Máte čas dělat i jiné věci než muziku?
Bill: Na nic dalšího ani poměrně nemám tak docela talent. Zpívání a psaní písní je to, co jsem vždycky rád dělal. A stále se musím zlepšovat. Nikdy jsem ale nerad dělal sporty.
Gustav: Já rád jezdím na kole.
Georg: Já miluju Hand Ball!
Tom: Hrál v jednom malém místním týmu a byl nejlepší hráč, mohl to dotáhnout daleko!
Řekněte nám o vašem nejlepším a nejhorším zážitku s fanouškem...
Bill: Nemůžu říct, že bych zažil nějaký špatný chvíle s fanouškem, jsou tu jenom skvělé chvíle a žijeme tím každý den jako když jsme byli tohle ráno v NRJ, bylo tam 600 lidí!
Tom: Byla tu legrační věc, která se stala v Holandsku. Jedna holka chtěla napsat "Fuck me" na svůj plakát, ale místo toho napsala "Fuck you". Ale i tak jsme rozuměli. (smích)
Bojíte se někdy reakcí vašich fanoušků?
Bill: Někdy je to opravdu zvláštní, ale dělá nás to šťastnými, nemůžeme tomu uvěřit. Známe se velmi dobře, takže nás taky velmi překvapuje, když vidíme dívku křičet naše jména, protože často na to zapomínáme.
Tom: Osobně jsem teda velmi šťastný, když holka křičí moje jméno! (směje se)
Byl jsi německým hlasem Arthura ve filmu "Arthur a Minimojové". Chtěl by ses teď věnovat filmům?
Bill: Byl to opravdu zvláštní zážitek a vidím se jak jdu touhle cestou: dabování a dokonce i hraní nějaké role. Jsem otevřený návrhům a náš úspěch nám dovoluje hodně zážitků z nových věcí, to děláme nejvíc. Ale vždycky bude na prvním muzika. Jsem si jistý, že jednou ale budeme dělat kromě muziky i něco jiného.
V jakém druhu filmu byste rádi hráli?
Georg: V erotickém filmu! (směje se)
Bill: Správně, ale s Angelinou Jolie! Nejsem scénárista, ale čekám na nějaké dobré projekty, které mi přijdou do cesty, jako Arthur. Okamžitě se vcítím do atmosféry a do světa hrdiny. Abych to zahrál opravdově, musím najít něco, co mě opravdu zachytí, takže můžu perfektně nechat moje emoce volné. Mám rád upírské, čarodějné filmy...
Tom: Já taky! Ale když mi bylo šest! (směje se)
A proč nehrát třeba malého Jacka Sparrowa v dalším díle Pirátů z Karibiku?
Bill: Proč ne!
Tom: Jo to je pravda, ty jsi jako malý pirát! (směje se)
Vidíte se spolu i za deset let?
Bill: Ano, protože se známe už roky, a máme se rádi velmi moc, takže si nedokážeme představit jednoho dne rozchod. Myslím, že spolu zůstaneme navždy, i když budeme na sólových projektech.
Mluví píseň "Wir sterben niemals aus" (Nikdy nás nerozdělí) přesně o tomhle?
Bill: Tahle píseň přesně nemluví o tom, že si představujeme náš život spolu. Odpovídá na otázky typu: "Co se stane po naší smrti?" Mě se to hodně dotklo a myslím, že každá osoba na Zemi, tu někoho za sebou nechá, když zemře. Neumím si představit, že život jenom tak skončí po smrti a že nás tu nic nepřipomíná. Myslím, že každá osoba, slavná nebo ne, tu věc tu zanechává když odejde.
Několik písní mluví o rozchodech, jste raději ti, co se s někým rozchází nebo ti, co dostanou od někoho kopačky?
Bill: Neumím se s někým rozejít, shledávám to těžkým. I když jsem velmi daleko od osoby, kterou miluju, je to pro mě těžké. Raději dávám tohle na dívce ten rozchod a cokoli se stane, je tu mezi námi spojení navždy. Naštěstí, tak často tohle nemám.
Tom: Já jsem vždycky ten, kdo dostane od holky kopačky!
Tome, dokdy si necháš růst vlasy?
Bill: (odpovídá i když nemá) Nemám ponětí, tak dlouho, dokud se mi to bude líbit.
Tom: Dokud je nebudu mít až k zadku! (směje se)
Co budete dělat na vaše osmnácté narozeniny?
Bill: Budeme pořádat velkou párty, která bude končit obrovským dortem a v něm bude překvapení!
Tom: Angelina Jolie z něj vyskočí, nahá (směje se)
Umíte si představit chodit znova do školy?
Všichni najednou: Ne!
Bill: Tom a já nicméně navštěvujeme kurzy, ale ne tradičně. Pro nás je to jediná možnost pokračování ve studiu a věřím, že je to dobré rozhodnutí.
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz

Dokonalý twincest montáže xP

30. dubna 2007 v 1:53 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotomontáže, upravené
Omlouvám se nepříznivcum twincestu... ale... tohle nejde sem nedát... xD Tyhle montáže... mě to přijde naprosto dokonalý... ♥_♥ Ale twincest mám ráda jenom v určitý míře, nemůže toho bejt moc... Takže... konkrétně tohme se fak moooc povedlo ;) Krása x)
zdroj: thth.blog.cz

Bravo Supershow/Gold Otto 28.04.2007 - nááádherný fotky

30. dubna 2007 v 1:42 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix
Eh, nechtěla jsem se původně k těm kalhotum vůbec vyjadřovat... ale... nejde to. xD Jsou naprosto DOKONALÝ! Miluju je! xD Ale jako vážně... Billovi děsně seknou... nehorázně moc... ♥_♥Trapasy a nehody na "Tour 483"

30. dubna 2007 v 1:37 | Sendy,Sanny a Katie |  Články+rozhovory
No tohle mě dostalo... xD Já nemohla xD Jen tak mimochodem... Bill mluví o Ostravěěěě, já málem vyskočila do stropu když sem to četla. ;D Ono to prostě jinak nejde... A... ehm... Tom s tim kondomem... xD já se válela smíchy po zemi xD

Kluci vyprávějí o tour:
Jaké trapasy a nehody se jim dosud na tour přihodili.

*Tom: To se stáva tisíc věci. Skvělé bylo, když Bill místo pátek třináctého řekl Velký pátek - ale publikum se potom smálo s námi.

*Bill: Jo, jo .dobře…zato Tomovi jednou selhala kytara, na show jsem skoro dostal srdeční infarkt, ale potom jsme si ho mohli celé dny dobírat.

*Georg: Drsné bylo taky , když jeden z našich kameramanů spadl v střede show najednou z podia a sice celkem shora od Gustava - když jsme ho potom po show uviděli, nebylo to už tak veselé, ten měl totiž na bradě obrovskou modřinu, ale teď je zase všechno dobré.

*Tom: Co mě právě napadá bylo též odporné - uprostřed když mě právě brala kamera, letěl na mě z publika kondom, ale nebyl zabalený (ííííí všichni) a kde přistál ten hajzl ? Pěkně na mojí kytaře a se tam pevně přilepil , to bylo skutečně odporný. Nemohl jsem samozřejmě přestat hrát a musel jsem divoce třást s mojí kytarou, dokud to konečně neodpadlo. A celou dobu mě kamera snímala!
Přeložila |Ŧ|...DAda...|Ŧ| pro www.thth.blog.cz

Animky z TTM

30. dubna 2007 v 1:34 | Sendy,Sanny a Katie |  Animky
TTM2.gifTTM6.gif


TTM4.gif

Gold Otto - SuperBand Rock

30. dubna 2007 v 1:34 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix
Ano ano, tak kluci vyhráli cenu Nejlepší rocková skupina :) Prostě šikulové naši x)

Bravo Supershow/Gold Otto 28.04.2007

30. dubna 2007 v 1:30 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix

Tokio Hotel - Scream

30. dubna 2007 v 1:26 | Sendy,Sanny a Katie |  Diskografie
Tak 28. května má vyjít CD Scream, kde bude mix písniček ze Schrei a z Zimmer 483, přezpívaných do angličtiny. Tady máte nějaký informace k tomu:

TOKIO HOTEL - Scream

Erscheinungs- / Versanddatum: Monday 28 May
Preis:€12.99
Trackliste:
01. Scream / Schrei
02. Ready, Set, Go! / Übers Ende der Welt
03. Monsoon / Durch den Monsun
04. Love Is Dead / Totgeliebt
05. Don't Jump / Spring nicht
06. On The Edge / Stich ins Glück
07. Sacred / Heilig
08. Break Away / Ich brech aus
09. Rescue Me / Rette mich
10. Final Day / Der letzte Tag
11. Forgotten Children / Vergessene Kinder
12. By Your Side / An deiner Seite ( Ich bin da)

Bude k objednaní zatím asi jen
==TADY==

Tom - přímo k nakousnutí x)

30. dubna 2007 v 1:22 | Sendy,Sanny a Katie |  Tom - fotky
HyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLinkHyperLink

Stern TV - 25.04 - screeny

30. dubna 2007 v 1:21 | Sendy,Sanny a Katie |  Fotky mix

Twins zpívaji x) xD

30. dubna 2007 v 1:20 | Sendy,Sanny a Katie |  Animky

Through the Monsoon - klip :))

30. dubna 2007 v 1:18 | Sendy,Sanny a Katie |  Klípky

27.04.07 - Leipzig

30. dubna 2007 v 1:14 | Sendy,Sanny a Katie |  Koncerty

26.04.07 - Berlin

30. dubna 2007 v 1:10 | Sendy,Sanny a Katie |  Koncerty

STERN TV 25.04. Tokio Hotel im Tourbus

30. dubna 2007 v 0:53 | Sendy,Sanny a Katie |  Videa mix
Z Prahy přes Varšavu, Ostravu, do Bratislavy a Budapešť. Z Vídně přes Zürich do Paříže a Nancy, mnoho tisíc kilometrů jsou Bill, Tom, Gustav a Georg ve svém tourbuse na cestách .V něm spí, cestují, jedí, pijí. Až dosud byl bus pro veřejnost absolutní tabu. Jen pro Stern TV udělali Tokio Hotel výjimku.

24.04.07 - München

30. dubna 2007 v 0:44 | Sendy,Sanny a Katie |  Koncerty
img244/5852/13549537lr3.jpgimg291/2199/37939453tm2.jpgimg259/5606/92878634ma4.jpgimg293/1026/41164314kl4.jpgimg293/2694/95076324hx4.jpgimg263/859/26169415gt7.jpgimg156/74/25038093id1.jpgimg72/3773/98851147eo3.jpg
41922688fc0.jpg

62654005pw4.jpg
99245741gv7.jpg


2 fotešky GeeGee

29. dubna 2007 v 19:09 | Sendy,Sanny a Katie |  Georg - fotky

Tom má vlastní záchod?? xDDDDD

29. dubna 2007 v 19:07 | Sendy,Sanny a Katie |  Tom - fotky

Kaulitzi, ty ******! 5.

29. dubna 2007 v 17:00 | Sendy,Sanny a Katie |  Kaulitzi, ty ******!
Když je u mě tak blizounko, že cítím jeho svěží dech, hlavou mi proběhne jediná myšlenka: "Teď, teď bys měla vstát a odejít, přeci ho nenávidíš ne?" Ale moje tělo mě naprosto zradí a udělá pravej opak. Otočím hlavu víc směrem k Tomovi a dlouze se mu zadívám do očí. Úpe se mi z toho zatočí hlava a rozbuší srdce. Krucinál co to se mnou dělá? V tu ránu je pryč veškerá nenávist i zloba a tohle všechno se změní v chuť, v příšernou chuť Toma políbit. Neustále mu koukám do očí a pak mě konečně políbí. Nejdřív se jen tak lehce dotkne mých rtů, asi má strach jak budu reagovat. Pak povzbuzen tím, že sem mu nevlepila:-D a dál v klidu sedím, mě zdravou rukou obejme a pevně k sobě přitiskne. Z lehkých motýlích polibků se rázem vyklubou francouzáky jak vyšité. Ty pytle je to fakt síla, úplně se chvěju! Líbá mě hluboce a nenasytně. Jak to dělá, takovejhle pocit je pro mně naprosto novej. Jako né že bych se ještě s nikým nelíbala:-D, ale ještě nikdo ve mně nevyvolal tak nádhernej pocit.
Je to hodně nepohodlný, páč každý sedíme na jiné židli a musíme se k sobě nahýbat. Asi má Tomík naprosto stejné myšlenky, páč se odtrhne od mých úst a zašeptá: "Poď si sednout na mě, takhle je to strašně nepohodlný." Dívá se mi do očí a ani na chvíli je neodtrhne... jesus má je tak nádherný takhle zblizoučka, když na mě kouká úpe roztávám. Fakt to nechápu ještě před pár minutama bych ho nejradši zavraždila a teď? Teď stačí aby na mě jenom kejvnul a já poslechnu, co se to se mnou k sakru děje??? Jako by mě něčím omámil! Vstanu a na svejch mírně rostřesenejch nohách:-D se pomalu přemístím na Tomíshka. Sednu si na něj obkročmo, ruky mu omotám kolem krku a opět se vpiju do jeho rtů. Panebože to je tak nádherný a cejtím, že Toma to taky nenechává chladným. Rukama bloudí po mém těle a zajíždí mi neustále pod tričko. Nechci zůstat pozadu, a proto mu milimetr po milimetru pomalinku vyhrnu jeho XXL tričko a svými prsty ho začnu hladit po jeho rozpálené kůži. Asi mu to dělá hodně dobře, páč začne usykávat. Pak mě jemně uchopí za boky a ještě pevnějc k sobě přitiskne, pomalu ani nemůžu dýchat jak sem na něm nalepená. "Jenni," šeptne chraplavým hlasem. "Mno co?" otevřu očka, který sem měla po celou dobu zavřený. "No víš, každou chvíli sem může přijít tvoje máma, nepůjdeme radši k tobě do pokoje? Nerad bych aby nás při tom načapala!" položí mi otázku. "Moment při čem jako? No tak se líbáme a co, ty děláš jakoby moje mamča byla nějaká fúrie bo co!" nechápu ho. "No teď se líbáme to jo, ale nerad bych, aby nás viděla jak to spolu děláme víš?" šibalsky se na mě usměje a už se chystá se mnou v náručí vstát.
Veškeré vzrušení ze mě vmžiku opadne a vystřídá ho opět příšerná zloba. "A kde jsi přišel na to, že se chci s tebou vyspat? Tak to sis spletl adresu miláčku, bordel je hnedka za rohem, tady není žádnej dobročinej ústav. Okamžitě mě pusť a vypadni odsuď!" ječím po něm, tak nahlas, že to musí na sto pro slyšet až u sousedů. Jenže Tom se mým nadávkám jen usměje, vstane a posadí mě na stůl, ale dál mě pevně drží, takže nemůžu zdrhnout. "Tome pusť mě!" bezmocně se kroutím. Ruce má položený na mých bocích a s úsměvem mě začne opět líbat. "Já si užiju, ty si užiješ, uvidíš bude to krásný!" šeptne mi roztouženě do ucha. Tohle je poslední kapka k přetečení poháru mé rozzuřenosti a vrazím mu takovou facku, div se neskácí na zem. Jenom kousek popolítne a zastaví se na židli, okamžitě si začne třít tvář. Mno bude tam mít pořádnou modřinu, ale co tohle si ke mně nebude nikdo dovolovat. "Nenávidím tě Kaulitzi a teď tím víc!" křiknu na něj nenávistně a vyběhnu schody do svého pokoje. Já sem tak blbá, jak sem mu mohla nalítnout takovýmu děvkaři. Vždyť ho znám už tolik let, tak mě mohlo napadnout, že mu nejde o city. Ne ten bude pořád jen myslet tím co má v kalhotách, srdce a mozek mu asi nic neříká. Hajzl!!! Zhroutím se na postel a rozbrečím se. Tohle mu jen tak nedaruju, tohle mu ještě pořádně osladím prevítovi!
Asi pět minut se utápím v slzách a najednou se ozve tiché klepání na dveře. "Teď ne mami, nemám náladu!" zavolám mírně rozechvělým hlasem. "To sem já Tom, Jenni! Ty brečíš? Můžu jít dál? Promiň chci se ti omluvit, já nevěděl... tak můžu?" naléhá na mě. "Nééé di si za jinou, to ti ta jedna facka nestačila? Chceš mít ozdobu i na druhé straně?" křiknu na něj zpátky. "Prosím tě pusť mě k sobě, slibuju, že se o nic nepokusím. Ta jedna ozdoba mi fakticky stačí, chci se jen omluvit!" Můj pohled se zastaví o kyblík s nějakou vodou, co stojí u okna. Jó a mám to, jestli na něj jdou nějaký chutě, tak po takové spršce ho to určo přejde hehé=oDD. "Tak jo momént, už jdu otevřít!" houknu na Tomíka. A to je jenom začátek, Tome Kaulitzi! uchichtnu se sama pro sebe a vstanu z postele.
(Verulí)